Co powiesz na pracę w Big Dutchman?

W ponad 100 krajach na 5 kontynentach nazwa Big Dutchman oznacza trwałą jakość, szybką obsługę i niezrównaną wiedzę specjalistyczną. Pozycję światowego lidera rynku zawdzięczamy wielkiemu zaangażowaniu ponad 2500 naszych pracowników na świecie.

W naszych planach na przyszłość na pierwszym miejscu znajduje się zawsze osobowość naszych pracowników, którzy wspierają nasz zmotywowany zespół entuzjazmem i poświęceniem. Dla wykwalifikowanych pracowników i absolwentów firma Big Dutchman oferuje interesujące zadania i trudne wyzwania w projektach nadających kierunek rozwoju.

Praca zapewnia również interesujące otoczenie w interdyscyplinarnych i wielokulturowych zespołach oraz wymianę doświadczeń z naszymi klientami i dostawcami na świecie.  

Nie chcemy jednak pozyskać Państwa wyłącznie jako pracownika Big Dutchman, lecz dodatkowo zapewnić możliwość dalszego wspólnego rozwoju. Atrakcyjna oferta wewnętrznego i zewnętrznego kształcenia i szkolenia kładzie kamień węgielny dla interesujących perspektyw i obiecujących możliwości kariery.

Podejmijcie Państwo wyzwanie i skorzystajcie z możliwości indywidualnej kariery u światowego lidera w branży, który zapewnia bezpieczeństwo rodzinnego przedsiębiorstwa!