język | Language

EuroTier 2016 – 2.000 m2 innowacji

Innowacyjne rozwiązania głównych zagadnień hodowli trzody chlewnej

Podsumowanie targów EuroTier 2016 wypada znakomicie: około 25.000 zwiedzających odwiedziło stoisko Big Dutchman w hali nr 17. Jeśli nie zdążyli Państwo tego zrobić w Hanowerze, poniżej prezentujemy innowacje i nasze, dobrze znane produkty, które można było zobaczyć podczas targów. Przygotowaliśmy interaktywny spacer dookoła stoiska. Zapraszamy serdecznie – naprawdę warto!

Dobrostan, wydajność i cyfryzacja

Obok wyszukanych systemów oświetlenia LED, nowych koncepcji dla lepszego dobrostanu zwierząt, mniejszego zużycia energii i trwałego wykorzystania odpadów, temat cyfryzacji odgrywa bardzo dużą rolę na obu stoiskach Big Dutchman. Ponieważ najnowocześniejsze czujniki, inteligentne rozwiązania i daleko sięgająca analiza danych dają w rolnictwie większe bezpieczeństwo, ułatwiają codzienną pracę oraz pomagają zwiększyć wyniki produkcji.

Wyjątkowym przykładem jest tutaj BigFarmNet. Zgodnie z hasłem: „Jeden system, wszystko w nim!” zostały w nim ujęte wszystkie sterowniki, urządzenia i czujniki. Dzięki temu programowi można od A do Z za pomocą komórki lub z domu, efektywnie nadzorować i prosto zarządzać zarówno jedną chlewnią jak i całym kompleksem ferm.

Z nowością wyznaczającą trendy czeka na Państwa spółka córka Big Dutchman, BD PowerSystems. PowerBox całkowicie uniezależnia gospodarstwa od publicznej sieci energetycznej. Odnosi się to zwłaszcza do hodowców zwierząt w regionach z niestabilną siecią lub tzw. niedostatkiem energii w Afryce, Azji i Ameryce Południowej.

W jakiej dodatkowej kwestii możemy być Państwu pomocni? Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. 

Nowości Big Dutchman do chowu drobiu: wybór!